Ласкаво просимо на наш сайт. Курси іноземних мов у Львові

м. Львів
вул. Водогінна, 2, каб. 324​

‎+38 067 865 56 98
empower.lviv@gmail.com

Пн. - Сб. 9.00 - 19.00
Нд. - вихідний

Німецька мова, хоч і має близько 100 млн. носіїв, стала третьою за популярністю мовою для вивчення іноземцями в світі. Не є винятком і наша країна. Німецька займає у нас третє місце після англійської та польської. Проте в Західній Європі та Японії вона знаходиться на другому після англійської місці.

Тож які перспективи відкриваються для Вас разом із вивченням німецької?

1. Робота в німецькомовних країнах. Ні для кого не секрет, що економіка Німеччини є однією з найрозвинутіших в світі і в Європі зокрема, при цьому Німеччина до нас значно ближче, ніж Великобританія та Америка і потрапити туди тепер значно простіше. Навіть працюючи простим робітником Ви можете отримувати від 7 євро/ год. Німці ставляться дуже лояльно до тих людей із Східної Європи, котрі бодай на базовому рівні, але спілкуються німецькою. Автор статті знає це з власного досвіду проживання в цій країні.

2. Вступ до університету в німецькомовній країні. Навчаючись в Австрії чи Німеччині, Ви можете бути впевнені, що отримаєте конкурентоспроможну освіту та диплом, який буде визнаватись. Для того, щоб поступити, залежно від умов обраного Вами університету, німецьку потрібно бути підтвердити на рівні B2 (вище середнього) або С1 (просунутий).

3. Вільно почуватися під час подорожі. Німецькомовні країни – Німеччина, Австрія, Швейцарія, Ліхтенштейн та Люксембург – це серце Західної Європи. І можна скільки хочеш доводити, що англійську розуміють всюди, проте, навіть якщо розуміють, не всі володіють нею на достатньому рівні, щоб дати Вам детальну відповідь. Тому, для того, щоб вільно почуватися в цих країнах, логічно буде опанувати німецькою хоча би на розмовному побутовому рівні.

4. Можливість читати і слухати в оригіналі. Як не згадати тут всесвітньовідомих класиків Гете та Гейне? Або ж рок-гурт «Рамштайн»? Окрім того, Ви зможете читати і розуміти професійну літературу по вашій тематиці, переглядати та розуміти відео німецькою. Різні блоги та новини німецькомовного простору – відтепер це все стане для Вас доступним.

5. Мати перевагу, знаючи мінімум 2 іноземні мови. Ви знаєте, а можна нікуди і не їхати в пошуках роботи, при умові, що ви добре володієте англійською та німецькою. Такі люди потрібні і в Львові також. Наведемо цитату з актуального оголошення на сайті work.ua на посаду менеджера зовнішньо-економічної діяльності: «вільне володіння англійською, перевага надається кандидатам зі знанням німецької».

Взагалі, автор цієї статті ризикне зробити прогноз, що не далі, ніж в 5-річнй перспективі знанням однієї лише англійської ви нікого вже не здивуєте. Більш того, володіння мінімум 2-ма іноземними мовами стане, скоріше за все, нормою сьогодення. Тільки питання в тому, хто буде користуватись перевагами в перспективі, знаючи про сучасні тенденції вже сьогодні.

Автор: Інна Стухляк, викладач англійської та німецької, перекладач.

Сподобалось? Поділіться цією можливістю з друзями, хай вони вам скажуть "Дякую!"