Ласкаво просимо на наш сайт. Курси іноземних мов у Львові

м. Львів
вул. Водогінна, 2, каб. 324​

‎+38 067 865 56 98
empower.lviv@gmail.com

Пн. - Сб. 9.00 - 19.00
Нд. - вихідний

Доброго дня усім! Раді Вас вітати в блозі студії іноземних мов “Empower”. Сьогодні ми хочемо поділитись з вами однією потужною тактикою вивчення іноземної мови у короткі терміни – ці 3 слова є Вашими трьома секретними інструментами у досягненні мети:

1. Увага.

2. Час.

3. Енергія.

1.Для того, щоб оволодіти іноземною мовою, потрібно сфокусуватись над цим завданням. Те, чи будете Ви приділяти достатньо уваги вивченню мови, випливає із Вашої конкретної цілі: для чого саме Вам потрібна іноземна мова.

Ціль -> Увага

Чи бувало у Вас таке, що Ви приймали рішення займатись іноземною мовою, або навіть починали, а потім на Вас звалювалась ціла гора справ, переїзд, ремонт, дитина захворіла, завал на роботі і.т.д., – щось забирало Вашу увагу, і як наслідок, Ви припиняли або так і не починали займатись.

Насправді, причина – відсутність чіткої, сильної мети.

Ваша ціль повинна бути настільки конкретною і Ви маєте настільки сильно бажати її досягнення, що, у буквальному розумінні, Ви будете засинати і прокидатись з нею.

Наприклад, на сьогоднішній день Ви бухгалтер з посадовим окладом 4000 грн/міс, а в міжнародній компанії у Львові за обовязки, подібні до Ваших, плюс із знанням іноземної мови на середньому рівні пропонують 12000 грн/міс. Це в 3 рази більше. Це означає абсолютно інший, якісно новий рівень життя для Вас. Припустимо, ви знаєте іноземну на рівні нижче середнього. Це означає, що Вам потрібно усього 3 місяці для того, щоб оволодіти середнім рівнем і претендувати на вакансію, яка принесе 12000.

Як Ви вважаєте, підняття рівня життя в 3 рази варте того, щоб заради цього витратити 3 місяці на вивчення мови? Достатньо сильна ціль?

2. Тепер, коли Ви визначились нащо Вам іноземна мова, залишилось вписати її вивчення у повсякденний графік. Наприклад, якщо Ви є сімейною і працевлаштованою людиною, то у Вас, відповідно, має бути 3 пріоритети: сім’я, робота, вивчення іноземної мови. Проведення часу в інтернеті, за телевізором, 3-охгодинні походи в торгівельні центри і посиденьки з друзями – фактори, які крадуть Ваш час, – мають бути зведені до мінімуму.

Ви можете виділити час після роботи або на вихідних, або перед роботою, якщо так складаються обставини. Час можна знайти завжди. Головне – чітка ціль і правильно розставлені пріоритети.

Адже,

Пріоритет -> Час

Правильно розставлені пріоритети дадуть Вам час.

3.Для того, щоб опанувати мову на потрібному рівні у короткий термін, вам необхідно буде вкласти свою енергію, свої інтелектуальні та емоційні резерви. Енергію ми беремо з мотивації.

Мотивація -> Енергія

Як відомо, мотивація буває внутрішня і зовнішня. Внутрішня мотивація з часом може слабшати, тоді Вам на допомогу може прийти зовнішній мотиватор – досвідчений вчитель, який не лише володіє іноземними мовами, а й вміє мотивувати та надавати необхідну емоційну підтримку. Він буде відслідковувати Ваш прогрес, скеровувати в правильному напрямку і покаже, яким чином можна використати Ваш час з максимальною ефективністю, щоб привести Вас до бажаного результату. Сподіваємось, дана стаття була для Вас цікавою та корисною.

Сподобалось? Поділіться цією можливістю з друзями, хай вони вам скажуть "Дякую!"