Ласкаво просимо на наш сайт. Курси іноземних мов у Львові

м. Львів
вул. Водогінна, 2, каб. 324​

‎+38 067 865 56 98
empower.lviv@gmail.com

Пн. - Сб. 9.00 - 19.00
Нд. - вихідний

Можливо, Ви запитували себе хоча б раз у житті: як правильно підготуватися до співбесіди англійською? І, можливо, ви навіть проходили її кілька разів. Деякі спроби були успішними, деякі – ні. Але чи Ви коли-небудь аналізували свої невдачі? Я впевнена, що є щось спільне, що об’єднує всі випадки поганої підготовки.

Я хотіла би описати свої спостереження з цього приводу.

1. Список корисних фраз.

Сьогодні багато веб-сайтів пошуку роботи пропонують вам так званий список корисних англійських фраз для співбесіди. Ви можете взяти цей список, перечитувати його сто разів і навіть вивчити напам’ять. Чи обіцяє це ефективну підготовку? Відповідь – “швидше за все, ні”. Чому? Тому що Ви дізнаєтеся лише, як виглядають ці фрази. Але Ви не дізнаєтесь, як їх використовувати, де їх вставляти, який вплив вони можуть мати на Вашого інтерв’юера.

2. Перегляд відео у YouTube.

Ви можете сидіти за Вашим комп’ютером протягом усього дня, вишукуючи та переглядаючи сотні відеороликів про роботу. Звичайно, Ви підвищите свою обізнаність щодо перебігу співбесіди. Але чи означає це, що тепер Ви можете успішно пройти її? Не впевнена.

3. Підбір шаблону резюме в Інтернеті.

Ми не можемо уявити собі процес працевлаштування без добре складеного резюме, чи не так? Тому більшість людей беруть перший більш-менш хороший шаблон з Інтернету, замінюючи чиїсь дані своїми даними. Ось і все! Резюме готове. Чи справить воно необхідне враження на потенційного роботодавця? Це інше питання.

І ось, головна новина: ці підходи слабкі і сумнівні. Вони навряд чи працюють. Замість того, щоб дізнаватись, як виглядають корисні фрази, Ви маєте знати, як Ви звучите, вимовляючи їх. Більше того, оскільки, співбесіда – це процес, який включає щонайменше двох учасників, Ви повинні тренувати свої навички слухати, маєте знати, як реагувати на запитання Вашого співрозмовника. З цієї точки зору Ви не можете тренувати свою уявну співбесіду перед дзеркалом. З однієї простої причини: дзеркало не має язика, і воно не відповість Вам.

Я вважаю, що мати людину, яка може навчити Вас, дати найкращі поради та підказки, проробити всі тексти, відповіді, стратегії, буде найбільш ефективним рішенням. Отже, не чекайте! Знайдіть свого англомовного радника та вперед до успіху!

Сподобалось? Поділіться цією можливістю з друзями, хай вони вам скажуть "Дякую!"