Ласкаво просимо на наш сайт. Курси іноземних мов у Львові

м. Львів
вул. Водогінна, 2, каб. 324​

‎+38 067 865 56 98
empower.lviv@gmail.com

Пн. - Сб. 9.00 - 19.00
Нд. - вихідний

навчання англійської мови

Англійська для дорослих

Ми пропонуємо загальний курс вивчення англійської для дорослих, тривалість курсу для одного рівня - 3 місяці, за умови відвідування занять 3 рази на тиждень. Тобто, прийшовши до нас з рівнем В1 (середній), Ви оволодієте рівнем В2 (вище середнього) через 3 місяці. Якщо ж з певних причин Ви можете відвідувати курси лише двічі на тиждень, то в нас передбачена і така можливість. При цьому тривалість курсу складе 4 місяці.

Кожен урок будується так, щоб розвивалися всі навички паралельно (говоріння, письмо, сприйняття на слух, читання). Загальна англійська - це основний курс англійської мови, який включає універсальну мовну підготовку з наголосом на основні навички повсякденного спілкування.

У процесі навчання Ви освоїте необхідні елементи комунікації з усіх актуальних тем: родина, транспорт, їжа, гроші, подорожі, захоплення, зовнішність людини, тварини, будинок, здоров'я, освіта, спорт, країни, покупки, робота, мистецтво, традиції, етикет, свята, наука і.т.д.

англійська мова для роботи

Англійська для роботи (бізнес-курс)

Бізнес-курс іноземної мови є сьогодні інструментом професійного вирішення бізнес-завдань, чудовою можливістю для особистісного зростання і просування по кар'єрних сходах.

Ми допомагаємо: секретарям, програмістам, менеджерам, керівникам відділів, економістам, юристам; спеціалістам, які хочуть покращити свій професійний рівень; людям, які мають бажання змінити роботу і готуються до співбесіди; працівникам, які постійно перебувають у відрядженнях, і де англійська мова стає незмінним супутником; всім, хто має бажання, цілі і прагне досягати конкретного результату.

Студія “Empower” пропонує бізнес-курс англійської для тих, хто використовує англійську мову у роботі або планує її використати для подальшого просування по кар’єрі. Тривалість курсу для одного рівня - 3 місяці, по 2 заняття на тиждень тривалістю 1,5 год.

Якщо ж Вам важко відшукати час для занять протягом робочого тижня, ми з радістю підемо Вам назустріч і запропонуємо пройти даний курс по суботах: 2 заняття у форматі робочої сесії за тренінговою методикою (з невеликою перервою між заняттями).

IELTS

Підготовка до IELTS

Сертифікований іспит IELTS з англійської мови стане ключовою ланкою та основним кроком на шляху до вашої омріяної посади або навчання закордоном, а студія “Empower” допоможе з впевненістю подолати цей етап та якісно підготує до General Training та Mode Academic Mode іспиту IELTS.

Підготовка до цього іспиту здійснюється для дорослих та підлітків від 16 років, рівень володіння англійською у студента має бути не нижче В1 (середній) на початок курсу.

Можлива індивідуальна та групова форма підготовки.

англійська для підлітків

Англійська для підлітків (від 13р.)

Курс загальної англійської для підлітків включає в себе 2 семестри по 4 місяці для одного рівня при відвідуванні занять двічі на тиждень. Під час проведення занять застосовуються найсучасніші підручники з аутентичними матеріалами, уроки наповнені живим спілкуванням. Все створено для того, аби Ваша дитина з блиском в очах бігла на англійську.

Ми допоможемо Вашому школяреві успішно подолати шкільну програму. Під керівництвом професійного викладача він опанує розмовну англійську, зможе читати та перекладати тексти від початкового до підвищеного рівня складності та навчиться розрізняти і правильно вживати часові форми, граматичні конструкції.

німецька для підлітків

Французька для підлітків (від 13р.)

Мовна студія Empower запрошує на курс вивчення французької мови підлітків (від 13ти років), які зможуть не лише покращити свій мовний рівень, а й познайомитись з багатою французькою культурою. Цікаві та інформативні заняття допоможуть легко та швидко засвоїти матеріал, а їх формат буде підібраний та створений спеціально для вас.

Нехай французька мова стане вашим основним кроком до перспективного майбутнього!

image

Німецька для дорослих

Пропонуємо Вам загальний курс німецької для дорослих, тривалість курсу для одного рівня - 3 місяці, за умови відвідування занять 3 рази на тиждень, або 4 місяці по 2 заняття щотижня.

Кожен урок будується так, щоб розвивалися всі навички паралельно (говоріння, письмо, сприйняття на слух, читання). Загальна німецька - це основний курс німецької мови, який включає універсальну мовну підготовку з наголосом на основні навички повсякденного спілкування.

У процесі навчання Ви освоюєте необхідні елементи комунікації з усіх актуальних тем: родина, транспорт, їжа, гроші, подорожі, захоплення, зовнішність людини, тварини, будинок, здоров'я, освіта, спорт, країни, покупки, робота, мистецтво, традиції, етикет, свята, наука і.т.д.

німецька мова для роботи

Підготовка до ZMP та ZOP

Міжнародні сертифікати з німецької мови від Інституту Гете вважаються високою відзнакою рівня володіння німецькою мовою і визнаються в усьому світі. Якщо ви плануєте навчатись або працювати на пристойній роботі в німецькомовній країні, то сертифікат ZMP (Zentrale Mittelstufenprüfung) або ZOP (Zentrale Oberstufenprüfung) стане вагомим аргументом на вашу користь.

Підготовка до цього іспиту здійснюється для дорослих та підлітків від 15 років, рівень володіння німецькою у студента має бути не нижче В1 (середній) на початок курсу.

німецька для підлітків

Німецька мова для підлітків (від 13р.)

Курс загальної німецької для підлітків включає в себе 2 семестри по 4 місяці для одного рівня при відвідуванні занять двічі на тиждень. Під час проведення занять застосовуються найсучасніші підручники з аутентичними матеріалами, уроки наповнені живим спілкуванням.

Крім того розвиваються навички письма від найлегших до найскладніших слів та конструкцій у поєднанні з веселощами, що роблять процес навчання приємним для дитини; вивчення граматичних конструкцій у процесі мовлення та виконання практичних вправ, без заучування правил, розвиток сприйняття мови на слух на завданнях з аудіювання та перегляду відео з носіями мови - німецькими школярами. Ми робимо все можливе, аби зацікавити Вашу дитину і додати їй бажання займатись німецькою.

німецька для підлітків

Французька для дорослих

Якщо вашою мрією є навчання, робота або життя у Франції чи Канаді, то французька мова - більше не проблема! Адже саме в нас ви зможете ефективно підняти свій рівень мови. Наші заняття допоможуть вам не лише вдосконалити свої знання, а й здобути необхідні мовні навички і головне - впевненість в собі!

Bienvenue! Ласкаво просимо і чекаємо вас у студії іноземних мов Empower.

німецька для підлітків

Підготовка до DELF та TEF

Вища освіта у Франції є бажаною та доступною для кожного іноземця. Однак, для успішного вступу до французького ВУЗу необхідно володіти цією чудовою мовою мінімум на рівні В2 (вище середнього). Наша студія допоможе успішно скласти іспити з французької DELF та TEF, які можуть стати вашою перепусткою до побудови майбутнього у Франції.

Можлива індивідуальна та групова форма підготовки.

Якщо у Вас виникли запитання, пишіть нам або телефонуйте

Написати