Ласкаво просимо на наш сайт. Курси іноземних мов у Львові

м. Львів
вул. Водогінна, 2, каб. 324​

‎+38 067 865 56 98
empower.lviv@gmail.com

Пн. - Сб. 9.00 - 19.00
Нд. - вихідний

Зараз вже нікого не здивуєш таким підходом у вивченні іноземної мови, як встановити ціль, розставити пріоритети, розбити велику ціль на проміжні етапи та інші «бла, бла, бла». Чистий тайм-менеджмент. Проте чомусь дуже мало таких «експертів»-менеджерів не розкажуть вам, що все це немає сенсу поки ви не пропрацювали ваші глибинні переконання, які, прямо кажучи, не дають вам відкрити рот іноземною мовою.

Особливо це стосується дорослих. Діти ж, на противагу, набагато легше входять в контакт з іноземцем, їх простіше «розговорити», починають розуміти і спілкуватись із носієм мови практично з нуля. Дорослі ж вже настільки отруєні шкідливим впливом соціуму, що задля того, аби почати говорити іноземною, їм потрібно перебороти цілий список деструктивних переконань.

Давайте розглянемо їх детальніше і я впевнена, в якомусь із них ви впізнаєте себе.

 1. «У мене нема здібностей (дару) до мов».
 2. «Я не можу вивчити нові слова, бо у мене погана пам’ять».
 3. «У мене поганий слух, через те я не сприймаю автентичну вимову. Мені напевне слон на вухо наступив».
 4. «Я дуже зайнята людина, у мене нема часу вчитися».
 5. «Моя вимова жахлива, краще буду мовчати».
 6. «Мені соромно відкрити рот, так багато граматичних помилок. Мене просто нервує!»
 7. «Нащо вчити іноземну мову, якщо в майбутньому в нас буде усний синхронний переклад онлайн?»

Якщо у вас є хоча б одне таке (чи подібне) переконання, ви вірите в нього і змирились з ним, то ви не зрушите з місця. Ви так і і будете, як фізичне тіло, перебувати в стані спокою, бо на вас діє сила інерції. Інерція в даному випадку – ваші деструктивні переконання.

Це всі невеселі новини на сьогодні J

А тепер – момент просвітлення! Якщо фізичне тіло набере достатньо швидкості, його буде важко зупинити. А для того, щоб розігнатись,  на початку руху необхідно закласти правильні переконання.

 1. Кожен може вивчити іноземну мову. Звичайно, є люди з різними здібностями, але навіть якщо я не є генієм в лінгвістиці, я все одно можу спілкуватись з іноземцями.
 2. У мене нормальна пам’ять. Просто для того, щоб запам’ятати нові слова, їх треба часто вживати в комунікації.
 3. Я можу сприймати на слух. Все, що мені для цього треба – це правильно натренувати цей навик, а мій орган слуху ні в чому не винен.
 4. У мене є час займатися іноземною. Просто треба розібратися в собі – нащо вона мені здалась?
 5. Я приділю постановці вимови належну увагу і вже за місяць вимовлятиму як носій. Насправді я можу, просто до цього знав як правильно виробити вимову.
 6. Мені потрібен співрозмовник, наставник, який не опустить мене при перших невдачах і який підтримає та надихне при перших успіхах.

Мій страх відкрити рот – це насправді моя занижена самооцінка. Мене все життя переконували, що я маю бути хорошим хлопчиком (дівчинкою), школярем, студентом, працівником, і.т.д.  В результаті я боюсь виглядати по-дурному. Мені потрібен хтось, з ким я можу бути собою.

 1. Усний онлайн переклад в майбутньому? А мені що з того? Я живу тут і зараз і не хочу чекати, мені потрібне живе людське спілкування з іноземцями якнайшвидше.

Пам’ятайте, спочатку глибинна робота над собою, своїми звичками та переконаннями, а вже потім планування та досягнення цілі. Допоки в вас сидять деструктивні комплекси, ніякий тайм- чи будь-який інший менеджмент не допоможе.

Сподобалось? Поділіться цією можливістю з друзями, хай вони вам скажуть "Дякую!"