Ласкаво просимо на наш сайт. Курси іноземних мов у Львові

м. Львів
вул. Водогінна, 2, каб. 324​

‎+38 067 865 56 98
empower.lviv@gmail.com

Пн. - Сб. 9.00 - 19.00
Нд. - вихідний

англійська мова середній рівень

Ліля

(Talent Acquisition Specialist EPAM)

Англійська у мене була середня, але потрібно було вдосконалити розмовну англійську. Спілкування з викладачем Інною допомогло мені впевненіше розмовляти англійською та я значно збільшила свій словниковий запас. В моїй роботі щоденна переписка англійською, тому курс дуже допоміг покращити свої скіли (skills) в веденні ділового листування. Заняття у викладача Інни структуровані та інформативні, " без водички". Все чітко і конкретно

англійська мова для початківців

Олексій

(Front-End Developer)

До початку курсів з "Empower" мій рівень англійської був "google translator - my best friend" (чит. "pre-intermediate"). На сьогодні продовжую вдосконалювати знання на рівні В2 (upper-intermediate). А це вже необхідність у словнику тільки для побудови складних речень на нові теми, коли основна тематика потребує хіба що стилістичних корегувань та надання мові кращого змісту з урахуванням тонкощів значень. Якщо робота вимагає знання англійської мови - то людина, яка може нетільки допомогти підібрати правильний напрямок вивчення, але й надати "живе середовище" для практичних знань - це незамінна поміч у порузумінні з колегами/клієнтами, особливо якщо це іноземці,які, спілкуючись англійською, самі не є носіями цієї мови. Справді індивідуальний підхід та віддаленість від нудного вивчення мови - це ключові моменти чому б я рекомендував заняття в цій студії.

англійська мова для роботи

Марія

(адміністратор у Soft Serve)

Мене звати Марія, я адміністратор в компанії з розробки програмного забезпечення Soft Serve. Минулого літа моя англійська була на базовому рівні і вже за 3 міс індивідуальних занять я змогла спілкуватися і писати на середньому рівні. Моє життя змінилось - я знайшла гідну роботу. Я рекомендую саме цю студію, тому що тут дають не просто знання, а реальні практичні навики. Викладач - приємна людина, яка завжди готова тобі допомогти.

зно з іноземних мов

Ліза Щоколова

(випускниця ЗОШ №45 м. Львова)

Нещодавно я здала ЗНО з англійської. За допомогою занять з Інною Анатоліївною мені вдалося набрати 188 балів. На початку курсу я змогла набрати лише 165 балів за тест у формі ЗНО. Заняття з Інною Анатоліївною допомогли мені збагатити словниковий запас, я навчилась мислити більш логічно та послідовно викладати думки англійською. Інна Анатоліївна знайшла до мене індивідуальний підхід і завжди зрозуміло усе пояснювала, адже вона висококваліфікований викладач.