Ласкаво просимо на наш сайт. Курси іноземних мов у Львові

м. Львів
вул. Водогінна, 2, каб. 324​

‎+38 067 865 56 98
empower.lviv@gmail.com

Пн. - Сб. 9.00 - 19.00
Нд. - вихідний

Цьогоріч вперше в українських школах було додано перевірку ще одного навику на ЗНО з англійської. Так, мова ітиме про сприйняття англійської на слух. Сьогодні можна багато що говорити на рахунок недосконалості освітньої системи. Але є одне «але». Якщо на наступний рік ця система врахує побажання випускників та їх батьків і аудіозаписи будуть 100% якісними, ніщо не заважатиме сприйняттю – то у дітей вже не буде виправдання, чому вони не впорались з цим завданням. Відповідальність буде лежати не на системі чи конкретній школі, а на випускниках та їх батьках.

Чому я так відверто пишу про це? Я хочу, щоб ви звернули увагу на проблему тренування навику сприйняття на слух.

Коли 2 тижні тому я відвідувала рідне містечко, то дізналась, що із 11 претендентів на медаль ніхто не склав ЗНО навіть на 180 балів (це 10 за 12-тибальною шкалою). В результаті «полетіли» медалі.

Причина до болі банальна і проста: учні, готуючись до іспиту, тренують все на світі: читання, написання твору, словниковий запас, граматичні структури, – все, окрім навику слухання. І навіть, якщо вони його тренують, то це просто хтось, сидячи збоку, начитує учневі текст, як на диктанті.

Тренування до ЗНО (а саме так я би назвала цю підготовку) має відбуватись в умовах, наближених до реальних. Тобто, учні мають слухати аудіо з носіями мови і виконувати по ньому тестові завдання у форматі ЗНО. Тільки тоді можна гарантувати успіх такої підготовки.

Тому, як досвідчений викладач та менеджер освітнього проекту, пропоную вже записуватись на вересень на підготовку до ЗНО.
Графік занять: пон-середа 16.30 – 17.50 (1 год 20 хв)
Локація; Кобилянської, 4.

Починаємо 10 вересня. Закінчення 1-го семестру 26-го грудня.

Дійте, високий результат у ваших руках!

Сподобалось? Поділіться цією можливістю з друзями, хай вони вам скажуть "Дякую!"